By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
                                                            Darmowa dostawa od 200 zł do 1300 zł lub przy zakupach od 10 kg do 30 kg !!!
W wodzie najszybciej można się opalić. W dodatku, słońce nie praży tak jak na plaży. Możemy położyć się na materacu i zbrązowić skórę, doskonale się przy tym relaksując. Pamiętajmy, żeby sprzęt był bezpieczny. Sprawdźmy, zanim wypłyniemy na jezioro czy morze.
Lato to cudowny czas, który niestety w naszym kraju zbyt szybko się kończy. Wraz z nim kończą się także relaksujące i orzeźwiające kąpiele w basenie ogrodowym. Aby jednak móc się nim znów cieszyć w kolejne wakacje, warto dowiedzieć się, jak odpowiednio zabezpieczyć swój basen na zimę.
SUP to skrót od angielskiego Stand Up Paddle, czyli „wiosłowanie na stojąco”. Dokładniej chodzi tu o rodzaj nowego sportu wodnego, który zyskuje coraz większą popularność. Choć sportów związanych z wodą jest sporo, to wiele z nich wymaga drogiego sprzętu i przede wszystkim bardzo dobrej kondycji, na przykład narty wodne, żeglowanie, surfing czy kitesurfing. Tymczasem SUP to po prostu pływanie na stojąco na desce i odpychanie się wiosłem. Dlatego warto dowiedzieć się więcej o tym coraz...
Upalne, letnie dni to doskonała okazja do skorzystania z rozrywki i ochłody, jaką oferuje przydomowy basen. Nic więc dziwnego, że akcesoria tego typu są bardzo popularne w polskich domach - i to zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych. Aby jednak kąpiel była dla nas przyjemnością, należy zadbać, by w basenie znajdowała się zawsze czysta, higieniczna woda. Jednym ze sposobów na zadbanie o jej jakość jest wykorzystanie specjalistycznej pompy filtrującej. Dlaczego element ten jest tak ważny?...
Upalne letnie dni to czas, w którym często mamy ochotę się ochłodzić. Nie zawsze mamy możliwość wyjazdu za miasto na plażę czy na basen. Dlatego osoby, które mieszkają w domach jednorodzinnych z ogrodem albo posiadają działki letniskowe, często decydują się na zakup basenu ogrodowego.