Powered by Smartsupp
By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.

Sklep Pool&Garden Party- baseny, deski sup, pompowane spa, kajaki, pontony, części serwisowe.

Zapraszamy do sklepu internetowego Pool&Garden Party! Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Intex, Aqua Marina, Gamix
liderów w produkcji basenów i akcesoriów basenowych, chemii basenowej, pompowanych desek SUP, kajaków, pontonów oraz Spa.

 od siedmiu lat zajmujemy się sprzedażą produktów związanych z basenami i  wypoczynkiem nad wodą.

Nasz sklep z basenami posiada szeroką gamę produktów podzieloną na różne kategorie.

Posiadamy też wiele sprzętów do spędzania czasu nad wodą, do zabawy i nauki.
Dla wielbicieli przygód prowadzimy sprzedaż desek sup oraz dmuchanych pontonów i kajaków.
Osobom szukającym tymczasowej alternatywy dla wygodnych mebli proponujemy dmuchane pufy, materace i fotele.
Dla najmłodszych posiadamy w ofercie całą gamę kolorowych kółek i materaców do zabawy w wodzie. Do nauki pływania lub nurkowania także znajdziemy dla Ciebie odpowiedni sprzęt taki jak okulary, maski, fajki czy płetwy.
W sklepie z basenami Pool&Garden Party znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by miło spędzić czas w przydomowym basenie!

Baseny Intex

Baseny Intex to baseny rozkładane, łatwe do umieszczenia na prywatnym terenie. W ofercie posiadamy baseny stelażowe, zapewniające największą swobodę ruchu nawet dla kilku osób, mniejsze baseny rozporowe i szeroką gamę basenów dmuchanych dla całych rodzin i dzieci. Dodatkowo dla wymagających klientów posiadamy baseny spa z funkcją podgrzewającą wodę i produkującą masujące bąbelki. Do każdego rodzaju basenów posiadamy szeroki wybór akcesoriów do zabawy i konserwacji, poprawiających komfort użytkowania. Są to między innymi drabinki basenowe, systemy oświetleniowe i podgrzewające wodę, oraz chemia i sprzęt do czyszczenia basenów i eliminowania glonów.

Sprzęt do pływania

Niezależnie czy marzą Państwo o relaksie i ochłodzie w letnie dni we własnym ogrodzie, czy o przeżyciu wakacyjnej przygodzie nad wodą, na każdą z tych okazji posiadamy odpowiedni wodny asortyment. Dmuchane pontony są wygodne w przewożeniu na docelowe miejsce wypoczynku. Osobom zainteresowanym doskonaleniem pływania i nurkowania proponujemy płetwy i maski, które pozwolą na podziwianie życia w morzu lub jeziorze. Spragnionym zabawy zapewniamy piłki dmuchane, koła i inne zabawki w wesołych kolorach i wzorach.

Deski SUP

W naszej ofercie znajdziecie też ofertę pompowanych desek i akcesoriów SUP.

Czym jest SUP?  To skrót z języka angielskiego Stand Up Paddle, czyli wiosłowanie stojąc na desce.

Jest to dość młody sport i rekreacja, ale za to prężnie się rozwijający i zyskujący co raz większe grono zwolenników? Dlaczego?

Ponieważ jest to sport dla każdego, bez względu na wiek i predyspozycje.

Na desce SUP można pływać na stojąco, ale także siedzią, na kolanach a nawet leżąc!

W naszej ofercie przedstawiamy sprawdzone i bezawaryjne deski firmy Aqua Marina.

Kajaki dmuchane i pontony dla miłośników wodnych szaleństw

W naszej ofercie znajdziecie rozmaite typy kajaków o różnej wielkości i kolorystyce, a także kajak dmuchany jedno- i dwuosobowy. Zarówno pontony dla dorosłych, jak i pontonik dla dzieci czy kajaki dmuchane stanowią atrakcyjną propozycję dla miłośników wodnych szaleństw – nie musisz szukać wypożyczalni sprzętu, a tym samym masz możliwość rozpoczęcia spływu w dogodnej dla siebie lokalizacji.

Proponowane produkty objęte zostały korzystną gwarancją.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Intex proponowaną przez nasz sklep!