By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
                                                            Darmowa dostawa od 200 zł do 1300 zł lub przy zakupach od 10 kg do 24 kg !!!

Chcesz opalać się na wodzie? Dobry materac to podstawa!

Chcesz opalać się na wodzie? Dobry materac to podstawa!

Chcesz opalać się na wodzie? Dobry materac to podstawa!

W wodzie najszybciej można się opalić. W dodatku, słońce nie praży tak jak na plaży. Możemy położyć się na materacu i zbrązowić skórę, doskonale się przy tym relaksując. Pamiętajmy, żeby sprzęt był bezpieczny. Sprawdźmy, zanim wypłyniemy na jezioro czy morze.

Jak opalać się na wodzie?

Do opalania na wodzie służą różne sprzęty. Najtańszy i najwygodniejszy jest materac. Nie tylko nasza skóra stanie się brązowawa, ale wypoczniemy. Na plaży słońce praży, dlatego wypłyńmy na wodę, bez względu nas to, czy jesteśmy nas zalewem, jeziorem czy nad morzem. Promienie słoneczne nie są tak odczuwalne, jak na plaży, kiedy często nie pozwala nawet posiedzieć na leżaku. Pamiętajmy jednak, żeby nie przesadzić. Ważną rzeczą jest zdrowy rozsądek, który powinniśmy zawsze zachować. W basenie raczej nic nam nie grozi, ale w przypadku morza czy jeziora, możemy zbytnio oddalić od brzegu. Na plaży strzeżonej są ratownicy, którzy z pewnością zareagują. Jednak często korzystamy z kąpielisk, gdzie nikt nam nie pomoże. Taka sytuacja może mieć miejsce, gdy zaśniemy na materacu. Po przebudzeniu będziemy mieli problem z dopłynięciem do brzegu. Unikajmy również alkoholu, ponieważ dodaje odwagi, a brawura jest niewskazana.

Jaki materac wybrać?

Materace są dla dzieci i dorosłych; jedno i dwuosobowe. Wyglądają ciekawie i są przede wszystkim bezpieczne. Kupujmy produkty atestowane, w które zaopatrzymy się np. w firmie Pool & Garden Party s.c. Jeśli nie umiemy dobrze pływać i nie czujemy się pewnie, możemy wybrać taki produkt, żebyśmy mogli się go złapać i utrzymywać na powierzchni. Istotna jest też dopuszczalna waga użytkownika. Zwróćmy uwagę na ten ważny aspekt, bo producenci dostosowują artykuły do ciężaru klienta. Oferta na rynku jest naprawdę bogata, więc kupimy taki produkt, jaki tylko chcemy. Kierujmy się przy wyborze, nie tylko ceną, ale też marką, żeby był przede wszystkim bezpieczny. Chodzi o materiał, z którego został wytworzony. Do materaca dokupmy pompkę, jest wręcz niezbędna.

    Leave a Reply