Powered by Smartsupp
By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.

Jakie rekreacyjne akcesoria można dokupić do basenu?

Jakie rekreacyjne akcesoria można dokupić do basenu?

Basen to nie tylko miejsce, gdzie można popływać czy schłodzić się w upalne dni. To także przestrzeń do zabawy, relaksu i spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Warto więc zadbać o dodatkowe akcesoria rekreacyjne, które sprawią, że każda chwila spędzona nad wodą będzie niezapomniana. Oto kilka propozycji, jakie akcesoria warto dokupić do swojego basenu.

Zabawki dla dzieci i sprzęt do ćwiczeń dla dorosłych

Dzieci uwielbiają bawić się w wodzie, dlatego warto zaopatrzyć się w różnorodne zabawki do basenu. Do najpopularniejszych należą piłki, kółka ratunkowe czy dmuchane zwierzątka. Dla starszych dzieci świetnym rozwiązaniem będą dmuchane materace, na których można się opalać lub zjeżdżać do wody. Oprócz tego warto pomyśleć o sprzęcie do ćwiczeń wodnych, gdyż ćwiczenia w wodzie są nie tylko przyjemne, ale także bardzo korzystne dla zdrowia. 

Pontony Intex – wygoda i bezpieczeństwo na wodzie

Pontony Intex to jedne z najpopularniejszych akcesoriów do basenów. Są wykonane z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo, większość modeli posiada wbudowane uchwyty oraz poduszki, dzięki którym pływanie jest jeszcze bardziej komfortowe. Bez względu na to, czy szukasz pontonu dla dziecka czy dorosłego, oferta Intex obejmuje szeroką gamę produktów – od klasycznych kół ratunkowych po oryginalne kształty, takie jak jednorożce czy flamingi. 

Oświetlenie, dekoracje i relaks na wodzie

Odpowiednie oświetlenie basenu to nie tylko kwestia bezpieczeństwa, ale także estetyki. Warto zatem zadbać o różnorodne źródła światła, które stworzą przytulną atmosferę podczas wieczornych kąpieli. Aby nadać basenowi niepowtarzalnego charakteru, warto zainwestować w dekoracje takie jak fontanny czy kaskady wodne. Basen to także miejsce, gdzie można odpocząć i zrelaksować się po całym dniu. Dlatego warto zadbać o wygodne leżaki oraz fotele ogrodowe, które pozwolą na komfortowe opalanie się czy czytanie książki. Warto także pomyśleć o montażu prysznica ogrodowego, który umożliwi szybkie spłukanie się przed i po kąpieli.