By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Zabawka do pływania - Orka Intex
Zabawka do pływania - Orka Intex
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Zabawka do pływania - Orka Intex 58561

Opinia(0)
56,00 zł

(56,00 zł szt)

BRUTTO
Obecnie brak na stanie

Podwodny świat skrywa w sobie królestwo wspaniałych zwierząt. Jednym z nich jest orka, która bardzo często pojawia się w różnego rodzaju filmach, czy kreskówkach...

ILOŚĆ

Podwodny świat skrywa w sobie królestwo wspaniałych zwierząt. Jednym z nich jest orka, która bardzo często pojawia się w różnego rodzaju filmach, czy kreskówkach. Dzięki marce INTEX od tej pory może ona towarzyszyć każdemu dziecku podczas zabawy w wodzie - w basenie ogrodowym, w morzu, czy w jeziorze.
Zabawka do pływania "Orka" dostępna w naszym sklepie on-line Pool&Garden Party to świetna propozycja dla każdego malucha! Orka wykonana została z najwyższej jakości, trwałego i odpornego tworzywa PCV.
Produkt posiada dwa mocne uchwyty, dzięki którym każde dziecko będzie czuło się komfortowo, a każda zabawa będzie bezpieczna.

W zestawie oprócz zabawki do pływania "Orka" znajduje się łatka naprawcza, którą można wykorzystać w razie ewentualnego uszkodzenia.


Zalecany wiek: 3+

UWAGA! - dzieci mogą korzystać z dmuchanej zabawki do pływania wyłącznie pod opieką osoby dorosłej i w miejscu, w którym wyczuwają dno w wodzie stopami.      

INTEX
58561

Karta katalogowa

Producent
INTEX
Długość
193 cm
Szerokość
119 cm
Waga
1.3 kg
Dopuszczalne obciążenie
40 kg
Ilość komór powietrza
2
Łatka naprawcza
TAK
UWAGA!
Dzieci korzystające z zabawki powinny znajdować się pod opieką osoby dorosłej i korzystać z zabawki w wodzie. w której dziecko dosięga do dna stopami.W rzeczywistości faktyczne wymiary mogą nieznacznie różnić się od podanych
Zalecany wiek
od 3 lat

Brak opinii

Napisz opinię
Zabawka do pływania - Orka Intex

Możesz również polubić

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Zabawka do pływania - Orka Intex 58561 Pool Garden Party

Zabawka do pływania - Orka Intex 58561

56,00 zł

(56,00 zł szt)

BRUTTO