Pontony

Pontony Intex

Zasłużony relaks na leżaku już za Tobą? Wakacyjna literatura przeczytana? Czas zatem na aktywny wypoczynek i pełne przygód wycieczki pontonem. Pontony Intex oferowane w naszym sklepie z basenami pomieszczą do kilku osób. Podobnie jak oferowane przez nas kajaki dmuchane, pontony Intex wykonane zostały z trwałych materiałów, dzięki ...

Pontony Intex

Zasłużony relaks na leżaku już za Tobą? Wakacyjna literatura przeczytana? Czas zatem na aktywny wypoczynek i pełne przygód wycieczki pontonem. Pontony Intex oferowane w naszym sklepie z basenami pomieszczą do kilku osób. Podobnie jak oferowane przez nas kajaki dmuchane, pontony Intex wykonane zostały z trwałych materiałów, dzięki czemu odporne są na otarcia i uszkodzenia mechaniczne. Bezpieczeństwo zwiększa również podział pontonu na kilka niezależnie pompowanych stref.

Wybierając odpowiedni model, warto zwrócić uwagę na maksymalne obciążenie pontonu oraz na dodatkowe akcesoria. Pontony Intex wyposażone są, w zależności od modelu, w torby na rzeczy osobiste, uchwyty na wędkę, wiosła, siedziska, wygodny rodzaj zaworów do pompowania oraz miejsce do montażu silnika.

Pontony dmuchane dla dzieci

Pod okiem dorosłych także najmłodsi mogą korzystać z radości pływania pontonem. Pontoniki dla dzieci Intex dostosowane są do pływania po jeziorach, rzekach lub na basenie. W zależności od modelu mają na wyposażeniu róże akcesoria, w tym linki ułatwiające rodzicom holowanie pontonu i bezpieczną zabawę z dzieckiem. Wyraźne kolory pontonów dla dzieci pozwalają na ich lepszą widoczność na wodzie. Spośród wielu modeli można wybrać ponton z wiosłami i pompką przyspieszającą nadmuchiwanie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pontonów Intex!

Więcej
 Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów