Pompy filtrujące i filtry do basenu

Pompa filtrująca stanowi element wyposażenia niezbędny do utrzymania wody basenowej w czystości. To dzięki nim nie trzeba przejmować się zanieczyszczeniami pływającymi po powierzchni basenu czy mniej lub bardziej groźnymi mikroorganizmami. Z tego względu posiadanie sprawnej i wysokiej klasy piaskowej pompy filtrującej to nie tylko kwestia estety...

Pompa filtrująca stanowi element wyposażenia niezbędny do utrzymania wody basenowej w czystości. To dzięki nim nie trzeba przejmować się zanieczyszczeniami pływającymi po powierzchni basenu czy mniej lub bardziej groźnymi mikroorganizmami. Z tego względu posiadanie sprawnej i wysokiej klasy piaskowej pompy filtrującej to nie tylko kwestia estetyki czy wygody korzystania z basenu, ale także bezpieczeństwa i zdrowia użytkowników. Ta ostatnia kwestia może okazać się niezwykle ważna w przypadku wyposażenia basenu w ogrzewanie wody, które może m.in. rozwojowi glonów.

Filtracja piaskowa basenu

Dostępne w naszym asortymencie pompy filtrujące marki Intex to produkty najwyższej jakości, zapewniające wysoką skuteczność, która ma bezpośredni wpływ na komfort korzystania z basenów. Oferujemy bogaty wybór modeli pomp, zarówno wyposażonych w złoża filtracyjne w postaci specjalnego piasku, jak i takie z filtrem kartuszowym. Jednak by mogły one spełniać swoje zadanie w 100%, system filtrujący musi być sprawny, a elementy eksploatacyjne regularnie sprawdzane i w razie potrzeby wymieniane. Z tego względu zarówno pompy piaskowe, jak i urządzenia wykorzystujące inny sposób odsiewania zanieczyszczeń, wymagają okresowej wymiany materiału filtracyjnego. By móc zapewnić w pełni fachową obsługę dla naszych klientów, nasz sklep z basenami obok kompletnych pomp filtrujących oferuje wkłady do filtrów oraz piasek filtrujący. W tej kategorii znajdziesz również niezbędne do użytkowania pompy filtrującej węże oraz bogaty wybór akcesoriów i części zamiennych do pomp. Każda pompa Intex z naszej oferty jest wyposażona w gwarancję producenta. 

Więcej
 Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów