Pokrywy basenowe i maty pod basen

Zanieczyszczenie wody cząstkami roślin i spadającymi liśćmi jest problemem wielu użytkowników basenów ogrodowych. Szczególnie dotyczy tych zbiorników, które stoją w sąsiedztwie drzew.  Codzienne czyszczenie basenu ogrodowego z liści pochłania wiele czasu. Materiał roślinny przyczynia się też do rozwoju bakterii i glonów. Ponieważ nikt nie chciał...

Zanieczyszczenie wody cząstkami roślin i spadającymi liśćmi jest problemem wielu użytkowników basenów ogrodowych. Szczególnie dotyczy tych zbiorników, które stoją w sąsiedztwie drzew.  Codzienne czyszczenie basenu ogrodowego z liści pochłania wiele czasu. Materiał roślinny przyczynia się też do rozwoju bakterii i glonów. Ponieważ nikt nie chciałby się kąpać w brudnej wodzie, nasza firma uzupełniła ofertę o pokrywy basenowe. Są one wykonane z trwałych materiałów i świetnie chronią baseny ogrodowe przed zanieczyszczeniami. Oprócz tego pokrywy basenowe zwiększają bezpieczeństwo dzieci, chroniąc je przed niekontrolowanym wpadnięciem do wody. W asortymencie mamy pokrywy na baseny stelażowe prostokątne i okrągłe, baseny rozporowe, jak i baseny dmuchane.

Maty pod basen

Mata pod basen to bardzo przydatne akcesorium basenowe. Chroni podłoże basenu przed uszkodzeniem, a także pozwala utrzymać w czystości spód zbiornika. Maty pełnią również funkcję izolującą, spowalniając wychładzanie się wody w basenie. Mata pod basen ma uniwersalne zastosowanie. Dzięki temu, że jest lekka, wytrzymała i wodoodporna, doskonale sprawdza się nie tylko jako zabezpieczenie terenu pod zbiornikiem. Oferowane w naszym sklepie maty pod basen firmy Intex wykonane są w najwyższej jakości tworzyw, dzięki czemu mogą być użytkowane przez wiele lat.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem pokrowców i mat pod basen. Zapewniamy szeroki wybór i konkurencyjne ceny!

Więcej
 Jest 33 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów