Pokrywy i Maty

Zanieczyszczenie wody cząstkami roślin i spadającymi liśćmi jest problemem wielu użytkowników basenów ogrodowych. Szczególnie dotyczy tych zbiorników, które stoją w sąsiedztwie drzew.  Codzienne czyszczenie basenu ogrodowego z liści pochłania wiele czasu. Materiał roślinny przyczynia się też do rozwoju bakterii i glonów. Ponieważ nikt nie chciał...

Zanieczyszczenie wody cząstkami roślin i spadającymi liśćmi jest problemem wielu użytkowników basenów ogrodowych. Szczególnie dotyczy tych zbiorników, które stoją w sąsiedztwie drzew.  Codzienne czyszczenie basenu ogrodowego z liści pochłania wiele czasu. Materiał roślinny przyczynia się też do rozwoju bakterii i glonów. Ponieważ nikt nie chciałby się kąpać w brudnej wodzie, nasza firma uzupełniła ofertę o pokrywy basenowe. Są one wykonane z trwałych materiałów i świetnie chronią baseny ogrodowe przed zanieczyszczeniami. Oprócz tego pokrywy basenowe zwiększają bezpieczeństwo dzieci, chroniąc je przed niekontrolowanym wpadnięciem do wody.

W asortymencie mamy zarówno pokrywy na baseny stelażowe prostokątne i okrągłe, baseny rozporowe, jak i baseny dmuchane.

Wszystkim posiadaczom basenów polecamy również maty pod basen w ogrodzie, które zapewniają odpowiednią ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami niecki basenowej.

Więcej
 Jest 32 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów