Podgrzewanie wody

Przyjemność pływania jest tym większa, im bardziej temperatura wody w basenie jest dostosowana do upodobań użytkowników. Zbyt duża różnica temperatur pomiędzy wodą a otoczeniem nie tylko powoduje znaczny dyskomfort, ale też może się przyczyniać do powstania szoku termicznego. Aby uniknąć takich sytuacji, warto zadbać o ogrzewanie wody w basenie....

Przyjemność pływania jest tym większa, im bardziej temperatura wody w basenie jest dostosowana do upodobań użytkowników. Zbyt duża różnica temperatur pomiędzy wodą a otoczeniem nie tylko powoduje znaczny dyskomfort, ale też może się przyczyniać do powstania szoku termicznego. Aby uniknąć takich sytuacji, warto zadbać o ogrzewanie wody w basenie. Oferujemy akcesoria, które umożliwiają łatwe i skuteczne ogrzewanie wody w basenie oraz kontrolowanie jej temperatury. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. takie produkty jak specjalna mata grzewcza do basenu, pokrywa solarna czy pompa ciepła powietrze-woda. Produkty te znacznie zwiększają komfort użytkowania basenu i wydłużają sezon basenowy!

Pokrywy solarne na basen

Pokrywy solarne na basen pełnią dwie funkcje - zabezpieczają zbiornik przed przedostawaniem się do niego brudu, liści, owadów i innych zanieczyszczeń, a także umożliwiają ogrzanie wody w basenie za pomocą energii słonecznej. Aby ogrzać wodę o kilka stopni wystarczy w ciepły, słoneczny dzień przykryć basen pokrywą. Oferowane przez nas pokrywy solarne do basenów ogrodowych wykonane są wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu są trwałe i służą przez wiele lat. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca, a co za tym idzie, są łatwe w przechowywaniu.

Maty solarne do basenu

Maty solarne do basenu umożliwiają podgrzanie wody w basenie nawet o kilka stopni dzięki energii słonecznej. Wykorzystanie maty to ekologiczny i ekonomiczny sposób na podgrzanie wody.
Solary do basenu składają się z ogniw solarnych, które przekazują energię słoneczną zamienioną w ciepło do przepływającej przez nie wody. Ogniwa kumulują ciepło z promieniowania słonecznego, a następnie przekazują je do wody. Solary do basenu można szeregowo łączyć w zestawy, co zwiększa ich skuteczność i pozwala ogrzać baseny o większych pojemnościach.

Więcej
 Jest 26 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów