Powered by Smartsupp
By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
   Kółko do pływania Żółta Gwiazdka 74 cm Intex
   Kółko do pływania Żółta Gwiazdka 74 cm Intex
   Kółko do pływania Żółta Gwiazdka 74 cm Intex

   Kółko do pływania Żółta Gwiazdka 74 cm Intex 59243-Ż

   Opinia(0)

   Aktywny wypoczynek w wodzie stanowią jedną z najbardziej lubianych i cenionych form spędzania czasu wolnego, zarówno na świeżym powietrzu, jak i na krytych pływalniach. Dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają pluskać się w wodzie niezbędnym akcesorium często okazuje się kółko do pływania...

   ILOŚĆ

   Produkt czasowo niedostępny-oczekiwanie na dostawę.
   Spytaj nas na chat o dostępność.

   Aktywny wypoczynek w wodzie stanowią jedną z najbardziej lubianych i cenionych form spędzania czasu wolnego, zarówno na świeżym powietrzu, jak i na krytych pływalniach. Dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają pluskać się w wodzie niezbędnym akcesorium często okazuje się kółko do pływania.
   Korzystanie z niego to często początek przygody z pływaniem. Dmuchane kółko do pływania "Gwiazdka" marki INTEX dostępne w naszym sklepie internetowym Pool&Garden Party pomoże każdemu maluchowi uczącemu się pływać na swobodne przebywanie w wodzie. Koło kształtem przypomina morskie stworzenie - rozgwiazdę, czym z całą pewnością zachęci do wspólnej zabawy wszystkie maluchy. Wygląd koła wyróżnia je spośród innych dostępnych na rynku tradycyjnych kółek do pływania. Kółko do pływania "Rozgwiazda" wykonane zostało z najwyższej jakości przezroczystego i kolorowego tworzywa PCV. Zalecany wiek: od 3 do 6 lat. UWAGA! - dzieci mogą korzystać z kółka do pływania wyłącznie pod opieką osoby dorosłej i w miejscu, w którym wyczuwają dno w wodzie stopami.

   59243-Ż żólte

   INTEX
   59243-Ż

   Karta katalogowa

   Producent
   INTEX
   Długość
   74 cm
   Szerokość
   74 cm
   Waga
   0.13 kg

   Brak opinii

   Napisz opinię
   Kółko do pływania Żółta Gwiazdka 74 cm Intex

   16 inne produkty w tej samej kategorii:

   Kółko do pływania Żółta Gwiazdka 74 cm Intex 59243 Pool Garden Party

   Kółko do pływania Żółta Gwiazdka 74 cm Intex 59243-Ż