By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Kółko do pływania Żółta Gwiazdka 74 cm Intex
Kółko do pływania Żółta Gwiazdka 74 cm Intex
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Kółko do pływania Żółta Gwiazdka 74 cm Intex 59243-Ż

Opinia(0)
14,00 zł

(14,00 zł szt)

BRUTTO
Obecnie brak na stanie

Aktywny wypoczynek w wodzie stanowią jedną z najbardziej lubianych i cenionych form spędzania czasu wolnego, zarówno na świeżym powietrzu, jak i na krytych pływalniach. Dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają pluskać się w wodzie niezbędnym akcesorium często okazuje się kółko do pływania...

ILOŚĆ

Aktywny wypoczynek w wodzie stanowią jedną z najbardziej lubianych i cenionych form spędzania czasu wolnego, zarówno na świeżym powietrzu, jak i na krytych pływalniach. Dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają pluskać się w wodzie niezbędnym akcesorium często okazuje się kółko do pływania.
Korzystanie z niego to często początek przygody z pływaniem. Dmuchane kółko do pływania "Gwiazdka" marki INTEX dostępne w naszym sklepie internetowym Pool&Garden Party pomoże każdemu maluchowi uczącemu się pływać na swobodne przebywanie w wodzie. Koło kształtem przypomina morskie stworzenie - rozgwiazdę, czym z całą pewnością zachęci do wspólnej zabawy wszystkie maluchy. Wygląd koła wyróżnia je spośród innych dostępnych na rynku tradycyjnych kółek do pływania. Kółko do pływania "Rozgwiazda" wykonane zostało z najwyższej jakości przezroczystego i kolorowego tworzywa PCV. Zalecany wiek: od 3 do 6 lat. UWAGA! - dzieci mogą korzystać z kółka do pływania wyłącznie pod opieką osoby dorosłej i w miejscu, w którym wyczuwają dno w wodzie stopami.

59243-Ż żólte

INTEX
59243-Ż

Karta katalogowa

Producent
INTEX
Długość
74 cm
Szerokość
74 cm
Waga
0.13 kg

Brak opinii

Napisz opinię
Kółko do pływania Żółta Gwiazdka 74 cm Intex

16 inne produkty w tej samej kategorii:

Kółko do pływania Żółta Gwiazdka 74 cm Intex 59243 Pool Garden Party

Kółko do pływania Żółta Gwiazdka 74 cm Intex 59243-Ż

14,00 zł

(14,00 zł szt)

BRUTTO