By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
                                                            Darmowa dostawa od 200 zł do 1300 zł lub przy zakupach od 10 kg do 30 kg !!!

Wytrzymałość basenów rozporowych. Inwestycja na lata?

Wytrzymałość basenów rozporowych. Inwestycja na lata?

Wytrzymałość basenów rozporowych. Inwestycja na lata?

Upalne letnie dni to czas, w którym często mamy ochotę się ochłodzić. Nie zawsze mamy możliwość wyjazdu za miasto na plażę czy na basen. Dlatego osoby, które mieszkają w domach jednorodzinnych z ogrodem albo posiadają działki letniskowe, często decydują się na zakup basenu ogrodowego.

Zapewnia on świetną formę rozrywki dla najmłodszych, a także jest miejscem relaksu dla  dorosłych. Rozważając taki zakup, warto wybrać produkt, który będzie trwały i posłuży przez kilka sezonów. Taką inwestycją jest z pewnością basen rozporowy.

Zalety basenu rozporowego

Szukając idealnego basenu do ogrodu czy na działkę często zwracamy uwagę na baseny stelażowe. Może się jednak okazać, że taki basen będzie za duży, a dodatkowo, jeśli zajdzie potrzeba wielokrotnego rozkładania i składania – będzie to nieco kłopotliwe. Baseny rozporowe są doskonałą alternatywą pomiędzy niewielkimi, dmuchanymi basenami, a wspomnianymi dużymi stelażowymi. Ich rozmiar jest bardzo praktyczny, ponieważ zmieszczą się nawet w niewielkim ogrodzie.  Dodatkowo można go dostosować do swoich potrzeb. W naszej ofercie znajdują się baseny rozporowe dedykowane dzieciom, czyli w mniejszym rozmiarze. Jeśli interesuje Państwa rozwiązanie dla całej rodziny, warto wówczas wybrać basen w rozmiarze 366 × 76 cm.

Korzystna cena i dobra jakość

Baseny rozporowe cechują się znacznie większą wytrzymałością od basenów dmuchanych. Ich zakup będzie inwestycją na wiele sezonów. Poza tym ich zastosowanie jest szersze, ponieważ dzięki dostępności większych rozmiarów, zagwarantują nie tylko zabawę dla dzieci, ale również rozrywkę czy odpoczynek dla dorosłych. Warto wiedzieć, że ich trwałość można dodatkowo przedłużyć, stosując matę pod basen ogrodowy. Dzięki temu ostre przedmioty, które mogą znaleźć się w jego pobliżu, nie będą stanowiły zagrożenia, jakim jest przekłucie konstrukcji. Baseny rozporowe to również dobry stosunek ceny do jakości. W naszym sklepie znajdziecie Państwo modele, których ceny zaczynają się już od 110,5 zł. Dobrej jakości basen ogrodowy to inwestycja na lata, która zapewni mnóstwo dobrej zabawy i pozwoli się zrelaksować.

    Leave a Reply