Materace i Pufy

Dmuchane materace sprawdzają się przede wszystkim na wyjazdach, podczas dłuższej wizyty gości czy w trakcie remontu i wcale nie oznaczają prowizorycznego miejsca noclegowego – wprost przeciwnie. Najnowsze modele materaców Intex (http://poolgardenparty.pl/materace-do-spania-50) to przede wszystkim miękkość i stabilność, które umożliwiają bardzo p...

Dmuchane materace sprawdzają się przede wszystkim na wyjazdach, podczas dłuższej wizyty gości czy w trakcie remontu i wcale nie oznaczają prowizorycznego miejsca noclegowego – wprost przeciwnie. Najnowsze modele materaców Intex (http://poolgardenparty.pl/materace-do-spania-50) to przede wszystkim miękkość i stabilność, które umożliwiają bardzo przyjemny wypoczynek.

Z kolei dmuchane fotele, kanapy i pufy z pewnością słusznie kojarzą się większości osób z niesamowitym komfortem i wygodą, pozwalają na zrelaksowanie się w ogrodzie, na balkonie czy też w domu, zapewniając dogodne ułożenie ciała.
Dostępne w naszym sklepie internetowym dmuchane materace, fotele, pufy i sofy marki INTEX wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów oraz przy użyciu najnowszych rozwiązań technicznych zapewniających ergonomiczne kształty. 
W naszej ofercie znajdą Państwo materace zarówno dwuosobowe, jak i pojedyncze, jednoosobowe o różnych kształtach i wielkościach, a także wiele modeli dmuchanych foteli i puf – poznajcie nasz szeroki asortyment!
Niektóre produkty wyposażone zostały w wbudowaną, elektryczną lub ręczną pompkę (w zależności od typu).  

Więcej
 Jest 10 produktów.

Podkategorie

 • Materace do Spania

  Dmuchane materace doskonale sprawdzają się jako dodatkowe miejsce do spania lub wypoczynku podczas wyjazdów lub w wolnej chwili.
  Materace do spania i dmuchane łóżeczka dziecięce marki INTEX dostępne w naszym sklepie to produkty zapewniające maksymalny komfort i wygodę podczas ich użytkowania.
  Wysokiej jakości materiały, z których wykonane zostały materace oraz łatwość w ich przygotowaniu do użytkowania sprawiają, że będą one docenione są za swoją wygodę i jakość.
  Materace do spania, które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, bez wątpienia sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 • Fotele, Pufy, Sofy

  Dmuchane fotele, pufy i sofy coraz częściej używane są jako "mebel" codziennego użytku lub "mebel" turystyczny, który z łatwością można ze sobą zabrać na każdy wyjazd.
  W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiele modeli dmuchanych foteli, puf lub sof marki INTEX.
  Wszystkie z nich wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa PCV.
  Różnorodność kształtów, kolorów i modeli, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, zadowolą zarówno starszych, jak i młodszych użytkowników.
  Dzięki dodatkowym udogodnieniom, np. w postaci uchwytów na napoje, korzystanie z dmuchanych foteli, puf, czy sof, będzie jeszcze bardziej komfortowe.    

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów