Kajaki dmuchane

Uwielbiasz ekscytujące przygody? Spływ kajakowy to idealny pomysł na letnie słoneczne dni dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu. Nie masz możliwości przechowywania albo wypożyczenia tradycyjnego kajaka? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Wszystkim miłośnikom kajakowych szaleństw proponujemy jedno- oraz dwuosobowe kajaki dmuchane...

Uwielbiasz ekscytujące przygody? Spływ kajakowy to idealny pomysł na letnie słoneczne dni dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu. Nie masz możliwości przechowywania albo wypożyczenia tradycyjnego kajaka? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Wszystkim miłośnikom kajakowych szaleństw proponujemy jedno- oraz dwuosobowe kajaki dmuchane produkowane przez firmę Intex z Warszawy. Kajaki Intex to świetne rozwiązanie dla każdego kto pragnie posiadać kajak, ale nie ma wystarczająco dużo miejsca by przechowywać tego typu urządzenie o pełnych rozmiarach.  Każdy oferowany przez nas kajak dmuchany jest produkowany z najlepszych jakościowo surowców, które gwarantują niespotykaną lekkość oraz wytrzymałość. Kajaki Intex oraz deski SUP są nie tylko wygodne w przechowywaniu i transporcie, ale przede wszystkim bardzo komfortowe w użytkowaniu.

Dlaczego warto wybrać kajak dmuchany?

Dmuchane kajaki są łatwe w transporcie i po spakowaniu do specjalnej torby zajmują mało miejsca. Stanowi to także dużą zaletę podczas ich przechowywania w domu poza sezonem. Kajaki dmuchane Intex są lekkie i wytrzymałe. Jest to zasługa wysokiej jakości tworzyw PCV używanych do produkcji.

 

W zależności od wersji, kajaki mogą być wyposażone w wiosła, pompkę, wygodne siedzenia i uchwyty na wędki. W profesjonalnych modelach zaprojektowano przestrzenie bagażowe, co pozwala wykorzystać kajak do kilkudniowych i dłuższych spływów. Przy bardziej wymagających wyprawach pomocny będzie uchwyt do zamontowania nawigacji. Wybierając odpowiedni model kajaka dmuchanego, warto zwrócić uwagę na jego dopuszczalne obciążenie, a także zwrotność i stabilność.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas kajakach dmuchanych Intex, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Więcej
 Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów