Drabinki basenowe

Drabinka basenowa to akcesorium, bez którego nie sposób wyobrazić sobie korzystania z basenów ogrodowych – stelażowych czy rozporowych. W ofercie naszego sklepu znajdują się łatwe w montażu i rozstawianiu drabinki do basenów marki Intex. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają maksymalną możliwą stabilność i są bardzo wytrzymałe. Za...

Drabinka basenowa to akcesorium, bez którego nie sposób wyobrazić sobie korzystania z basenów ogrodowych – stelażowych czy rozporowych. W ofercie naszego sklepu znajdują się łatwe w montażu i rozstawianiu drabinki do basenów marki Intex. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają maksymalną możliwą stabilność i są bardzo wytrzymałe. Zastosowanie do ich produkcji stopów odpornych na korozje pozwala na ich wykorzystywanie przez wiele lat. Dzięki dużej różnorodności proponowanych produktów oraz możliwości ich rozsuwania zależnie od potrzeb, łatwo znajdziesz produkt spełniający dokładnie twoje oczekiwania, który można dopasować precyzyjnie do wysokości niecki.

Bezpieczne drabinki do basenu

Wszystkie drabinki znajdujące się w asortymencie naszego sklepu są wyposażone w antypoślizgowe stopnie (wykonane z trwałego tworzywa sztucznego) oraz wytrzymały metalowy stelaż. To połączenie sprawia, że są one bardzo bezpieczne w użytkowaniu. To z kolei ogranicza szanse poślizgnięcia się, co mogłoby skutkować nieprzyjemnymi otarciami czy potłuczeniami. W tym wypadku na szczególną uwagę zasługuje drabinka basenowa ze zdejmowanymi stopniami, które dają możliwość dostosowania przestrzeni między szczeblami oraz ułatwiają czyszczenie. Co więcej, taka konstrukcja ogranicza możliwość niekontrolowanego wejścia do wody małych dzieci.

Cenisz sobie wygodę i bezpieczeństwo korzystania ze swojego basenu? Sprawdź, co przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie w naszej ofercie drabinek do basenu.

Więcej
 Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów