Czyszczenie Basenu

Czyszczenie basenu ogrodowego jest niezwykle ważne. Zarówno codzienna kąpiel w basenie całej rodziny, jak i okazjonalne korzystanie z rekreacji w wodzie przyczyniają się do jej zanieczyszczania. Sprawcą jest zarówno natura, jak i użytkownicy, którzy wnoszą do wody piasek, cząstki roślin i inne zabrudzenia. Zaniedbanie może wywołać pogorszenie si...

Czyszczenie basenu ogrodowego jest niezwykle ważne. Zarówno codzienna kąpiel w basenie całej rodziny, jak i okazjonalne korzystanie z rekreacji w wodzie przyczyniają się do jej zanieczyszczania. Sprawcą jest zarówno natura, jak i użytkownicy, którzy wnoszą do wody piasek, cząstki roślin i inne zabrudzenia. Zaniedbanie może wywołać pogorszenie się stanu wody. Nie jest to jednak wyłącznie kwestia pojawienia się mętności w wodzie czy liści pływających po powierzchni lustra. Systematyczne usuwanie zanieczyszczeń przede wszystkim ogranicza rozwój glonów i niebezpiecznych bakterii. Czyszczenie basenu nie tylko pozwala cieszyć się przejrzystą wodą, ale też na bezpieczne kąpiele bez ryzyka dla zdrowia. Dlatego też istotne jest dostosowanie pompy filtrującej czy odpowiednich środków chemicznych do basenów.

Urządzenia i produkty do czyszczenia basenu

W naszym sklepie znajdziesz wiele akcesoriów, które pozwolą Ci szybko i w prosty sposób usunąć m.in. pojedyncze liście lub piasek z dna basenu. Oferujemy m.in. odkurzacz basenowy Intex, siatkę do wyławiania powierzchniowych zanieczyszczeń, szczotki basenowe o różnych kształtach i pływający dozownik do środków chemicznych. Znajdziesz u nas również specjalny pojemnik do mycia nóg przed wejściem do basenu oraz wiele innych przydatnych produktów. W utrzymaniu czystości pomogą Ci też pompa Intex oraz chemia basenowa, które znajdziesz w innej kategorii naszego sklepu.

Więcej
 Jest 46 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów