Chemia basenowa

Chemia Basenowa

Wygodny, przestronny basen z siedzeniami w ogrodzie może stać się ulubionym miejscem relaksu całej rodziny lub grona przyjaciół. Jeśli jednak nie będzie odpowiednio zadbany, może stanowić zagrożenie dla zdrowia i potencjalne źródło bakterii. Utrzymanie czystości w wodzie basenowej zapewnia nie tylko właściwie zastosowana pom...

Chemia Basenowa

Wygodny, przestronny basen z siedzeniami w ogrodzie może stać się ulubionym miejscem relaksu całej rodziny lub grona przyjaciół. Jeśli jednak nie będzie odpowiednio zadbany, może stanowić zagrożenie dla zdrowia i potencjalne źródło bakterii. Utrzymanie czystości w wodzie basenowej zapewnia nie tylko właściwie zastosowana pompa filtrująca. Oprócz niej jest także niezbędna specjalistyczna chemia basenowa. Warto zaznaczyć, że dbałość o odpowiedni stan wody zapewnia komfort użytkownikom, jak również znacznie ułatwia późniejsze czyszczenie basenów. Szeroka oferta produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym pomoże zatroszczyć się o utrzymanie czystości i właściwego poziomu pH wody basenowej. Zapobiegnie też rozwijaniu się glonów, bakterii, grzybów, czy innych mikroorganizmów.

Preparaty do odkażania i eliminacji glonów

Chemia basenowa umożliwia skuteczne usunięcie wszelkich drobnoustrojów i organizmów roślinnych. Ogranicza też gromadzenie się zanieczyszczeń i poprawia jakość wody. Znajdziecie u nas produkty chemii basenowej, takie jak Chlor Szok, artykuły do wyrównywania poziomu pH czy też płyn Alga Off, który zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń na powłokach basenu. Nasze preparaty zapewniają odpowiednią dezynfekcję wody. Ułatwiają też pozbywanie się drobnych zanieczyszczeń dzięki procesowi koagulowania wody, a więc zlepiania się zanieczyszczeń w większe grudki / zlepki, które można w łatwy sposób usunąć z basenu.

Więcej
 Jest 65 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 65 elementów