Baseny stelażowe

Nie masz pomysłu na spędzenie letniego popołudnia? W upalny dzień najlepszą rozrywkę zapewni Ci basen w ogrodzie. Jeśli dodatkowo wyposażysz go w odpowiednie akcesoria basenowe Intex, takie jak materac do wody lub zabawki do pływania, stworzysz świetne miejsce do relaksu dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której um...

Nie masz pomysłu na spędzenie letniego popołudnia? W upalny dzień najlepszą rozrywkę zapewni Ci basen w ogrodzie. Jeśli dodatkowo wyposażysz go w odpowiednie akcesoria basenowe Intex, takie jak materac do wody lub zabawki do pływania, stworzysz świetne miejsce do relaksu dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której umieściliśmy wysokiej klasy baseny stelażowe prostokątne, kwadratowe i okrągłe. Proponowane modele wyróżniają się wysoką estetyką wykonania oraz trwałością materiałów. Dzięki stalowej konstrukcji oraz wytrzymałym komponentom baseny ogrodowe z Poznania stanowią inwestycję na wiele lat.

Basen do ogrodu – dla relaksu i na imprezę

Baseny stelażowe Intex to nie tylko idealna przestrzeń do zabaw dla całej rodziny. Są również miejscem, w którym możesz urządzić niezapomnianą imprezę dla znajomych. Basen ze stelażem zazwyczaj ma dużą powierzchnię, która zapewni użytkownikom wysoki komfort wypoczynku.

W ofercie mamy również dodatkowe wyposażenie, jak np.  drabinka do basenu Intex, skimmer, oświetlenie basenu czy mata solarna, która umożliwi ogrzewanie wody.

Więcej
 Jest 27 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów