Baseny stelażowe INTEX

Baseny stelażowe to ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu w twoim własnym ogrodzie może powstać wygodny basen, idealne dla komfortowego letniego relaksu. Jeśli nie masz pomysłu na spędzenie letniego popołudnia, może kąpiel w ogrodowym basenie cię przekona? Jeśli dodatkowo wyposażysz go w odpowiednie akcesoria basenowe Intex, takie jak materac do w...

Baseny stelażowe to ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu w twoim własnym ogrodzie może powstać wygodny basen, idealne dla komfortowego letniego relaksu. Jeśli nie masz pomysłu na spędzenie letniego popołudnia, może kąpiel w ogrodowym basenie cię przekona? Jeśli dodatkowo wyposażysz go w odpowiednie akcesoria basenowe Intex, takie jak materac do wody lub zabawki do pływania, stworzysz świetne miejsce przeznaczone dla odpoczynku dla całej rodziny.

Konstrukcja basenów stelażowych rozkładanych

W ofercie naszego sklepu zebraliśmy bogaty asortyment różnorodnych produktów, od stelażowych basenów prostokątnych o różnych wymiarach, po baseny kwadratowe czy okrągłe. Jak jednak wyglądach ich konstrukcja? Inaczej niż w wypadku basenów rozporowych, wyposażone są w metalową ramę, zapewniającą wysoką stabilność. Zbudowane z materiałów o wysokiej wytrzymałości i jakości, wyróżniają się wysoką estetyką wykonania. Dzięki stalowej konstrukcji oraz solidnym komponentom baseny ogrodowe z Poznania stanowią inwestycję na wiele lat.

Basen do ogrodu – dla relaksu i na imprezę

Baseny na stelażu to nie tylko idealna przestrzeń do zabaw dla całej rodziny. Są również miejscem, w którym możesz urządzić niezapomnianą imprezę dla znajomych. Basen ze stelażem zazwyczaj ma dużą powierzchnię, a to pozwala na jednoczesne korzystanie całkiem dużej liczby osób w komfortowych warunkach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą basenów stelażowych, zapewniających wysoki standard wypoczynku.

W ofercie mamy również dodatkowe wyposażenie, jak np. drabinki do basenu Intex, skimmery, oświetlenie basenu czy maty solarne, które umożliwiają ogrzewanie wody.

Więcej
 Jest 32 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów