Baseny dmuchane Intex

Szukasz niecodziennego pomysłu na zabawę dla dzieci? Basen dmuchany Intex to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zapewnić swoim dzieciom wspaniałą rozrywkę na świeżym powietrzu. Uzupełniony o zabawki do pływania czy materac dmuchany Intex, zagwarantuje nie tylko zabawę, ale również ruch w wodzie, który korzystnie wpłynie na kondycję maluchó...

Szukasz niecodziennego pomysłu na zabawę dla dzieci? Basen dmuchany Intex to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zapewnić swoim dzieciom wspaniałą rozrywkę na świeżym powietrzu. Uzupełniony o zabawki do pływania czy materac dmuchany Intex, zagwarantuje nie tylko zabawę, ale również ruch w wodzie, który korzystnie wpłynie na kondycję maluchów. Baseny dmuchane są wykonane z miękkiej, ale wytrzymałej gumy. Dzięki temu są całkowicie bezpieczne dla użytkowników. Żywe kolory oraz atrakcyjne kształty sprawią, że dzieci z pewnością nie będą się nudzić! Dodatkowymi atutami, jakimi wyróżnia się każdy basen dmuchany Intex z naszej oferty, są niska cena oraz bardzo łatwe rozstawianie.

Dmuchany basen doskonały do ogrodu i na wczasy

Niewątpliwą zaleta, jaka wyróżnia basen dmuchany Intex, jest możliwość jego spakowania do niewielkiej torby. Oferowane przez nas modele są dostępne w wielu wymiarach i wzorach, od dużych basenów dla dorosłych po małe, kolorowe brodziki dla maluchów. Te ostatnie bez problemu włożysz do bagażnika samochodu i zapewnisz dziecku atrakcję na wczasach lub działce. Dmuchany basen w kształcie jednorożca będzie też wspaniałą atrakcją podczas letniego dziecięcego przyjęcia.

W asortymencie mamy baseny dmuchane o zróżnicowanych wymiarach, w tym m.in:
• brodziki, 
• dmuchane place zabaw,
• baseny dla maluchów,
• baseny z siedzeniami
• baseny familijne.

Baseny z siedzeniami 

Relaks w basenie z siedzeniami to doskonała forma odpoczynku i zabawy zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Tego rodzaju basen wyposażony jest w wygodne dmuchane siedziska oraz uchwyty na napoje. Taki model zapewnia ochłodę i orzeźwienie całej rodzinie. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty basenów z siedzeniami. Szczególnie polecamy baseny z siedzeniami w kształcie kanapy z wygodnym oparciem. Pozwalają one dorosłym na odpoczynek przy jednoczesnym doglądaniu bawiących się w wodzie dzieci.

Więcej
 Jest 37 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów