Akcesoria pływackie

Ruch, sport i odpoczynek w wodzie mają dobry wpływ na naszą kondycję i zdrowie. W zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania warto wyposażyć się w dodatkowe akcesoria pływackie, które uprzyjemnią pobyt nad wodą czy na basenie. Na początek, poza czepkiem wymaganym na niektórych basenach, dobrym wyborem będą okulary do pływania i płetwy, dostęp...

Ruch, sport i odpoczynek w wodzie mają dobry wpływ na naszą kondycję i zdrowie. W zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania warto wyposażyć się w dodatkowe akcesoria pływackie, które uprzyjemnią pobyt nad wodą czy na basenie. Na początek, poza czepkiem wymaganym na niektórych basenach, dobrym wyborem będą okulary do pływania i płetwy, dostępne zarówno w wersji dla dzieci, jak i dorosłych. W ofercie mamy produkty marki  INTEX, oferującej szeroki wybór akcesoriów pływackich, takich jak np. maski i fajki do nurkowania czy zatyczki do nosa i uszu. 

Okulary do pływania

Jednym z najchętniej kupowanych akcesoriów pływackich są okulary do pływania. Dobrze dobrane okulary zapewniają dodatkowy komfort podczas rekreacji nad wodą. Umożliwiają zabawę bez obawy, że do oczu dostanie się woda wraz z drażniącymi elementami roślin czy piaskiem. Okulary są też przydatne podczas uprawiania sportów. Pozwalają zachować kontrolę wizualną podczas zmagań w wodzie. Dostępne u nas okulary do pływania wyposażone są w regulowane zapięcia i wysokiej jakości soczewki pozwalające na zachowanie ostrości widzenia pod wodą. Wyposażone mogą być dodatkowo w filtr UV chroniący przed promieniowaniem słonecznym oraz system Anti-Fog, który zapobiega parowaniu okularów pod wodą. W sprzedaży mamy okulary do pływania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, w szerokim wyborze rozmiarów i kolorów.

Płetwy do pływania dla dzieci i dorosłych

Wakacyjny odpoczynek można urozmaicić nauką pływania z płetwami i maską. Pozwoli to podziwiać faunę i florę w morzu,  jeziorze czy rzece. Poza zabawą i nauką pływania, dzieci będą bogatsze w nowe doświadczenia i doznania. Dzięki płetwom dla dzieci unoszenie się na wodzie będzie łatwiejsze i efektywniejsze, a snorkeling stanie się dostępny także dla najmłodszych. Dodatkowo dobrze dobrane płetwy do pływania dla dzieci wzmacniają mięśnie nóg.  Płetwy występują u nas w różnych rozmiarach i modelach. Dzięki swojej konstrukcji płetwy nie spowalniają podczas pływania, a dodatkowe paski pozwalają na dokładniejsze dopasowanie sprzętu do użytkownika. Posiadamy także gotowe zestawy maską i fajką, umożliwiające swobodne oddychanie.

Więcej
 Jest 54 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów