Pontony i Kajaki

Pontony Intex i kajaki dmuchane

Wodne szaleństwa, w których bohaterem jest ponton Seahawk czy kajak dmuchany, stanowią przyjemną atrakcję zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Jest ona uważana przez wielu za niesamowitą frajdę i najlepszą zabawę w świecie! Sklep z basenami Pool&Garden Party stwarza jej możliwość. Proponujemy wyjątkowe p...

Pontony Intex i kajaki dmuchane

Wodne szaleństwa, w których bohaterem jest ponton Seahawk czy kajak dmuchany, stanowią przyjemną atrakcję zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Jest ona uważana przez wielu za niesamowitą frajdę i najlepszą zabawę w świecie! Sklep z basenami Pool&Garden Party stwarza jej możliwość. Proponujemy wyjątkowe pontony Intex i kajaki dmuchane w szerokim wyborze wzorów. Dzięki nim każde "party" – czy w gronie znajomych, czy rodziny – okaże się niezapomnianą przygodą! Wśród propozycji sklepu znajdziesz zarówno dmuchany ponton dla dzieci, jak i pontony Intex dla dorosłych (np. z możliwością zamontowania silnika). Wśród tych ostatnich proponujemy m.in. ponton Mariner 3, ponton Seahawk 2 i Seahawk 3 oraz dmuchane kajaki z odpowiednimi wiosłami.

Kajaki dmuchane i pontony dla miłośników wodnych szaleństw

W naszej ofercie znajdziecie rozmaite typy kajaków o różnej wielkości i kolorystyce, a także kajak dmuchany jedno- i dwuosobowy. Zarówno pontony dla dorosłych, jak i pontonik dla dzieci czy kajaki dmuchane stanowią atrakcyjną propozycję dla miłośników wodnych szaleństw – nie musisz szukać wypożyczalni sprzętu, a tym samym masz możliwość rozpoczęcia spływu w dogodnej dla siebie lokalizacji.

Proponowane produkty objęte zostały korzystną gwarancją.

Więcej
 .

Podkategorie

 • Pontony

  Pontony Intex

  Wszystkich miłośników wodnych atrakcji zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znalazły się dmuchane pontony Intex. W asortymencie wybierzesz zarówno ponton Seahawk 2 lub 3 przeznaczony dla dorosłych, jak i znacznie mniejszy pontonik dla dzieci. Wszystkie dostępne u nas produkty zostały wykonane z najlepszych materiałów. Dzięki temu możemy zagwarantować ich najwyższą trwałość.

  Chcesz urozmaicić wspólne spotkania w wodzie z przyjaciółmi? W ofercie sklepu online z akcesoriami basenowymi Pool&Garden Party znajdziesz nie tylko ponton Seahawk, ale również inne akcesoria do pływania. Proponujemy kajaki dmuchane, materac do wody, jacuzzi, a także dmuchane SPA ogrodowe. Jednak to nie wszystko! Nasza oferta obejmuje również szeroki wybór produktów dedykowanych dzieciom, w tym m.in. dmuchany plac zabaw, dmuchane łóżeczko turystyczne, zabawki oraz okularki do pływania, fajki i płetwy dla dzieci.

 • Kajaki

  Kajaki dmuchane

  Uwielbiasz ekscytujące przygody? Spływ kajakowy to idealny pomysł na letnie słoneczne dni dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu. Nie masz możliwości przechowywania albo wypożyczenia tradycyjnego kajaka? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Wszystkim miłośnikom kajakowych szaleństw proponujemy jedno- oraz dwuosobowe kajaki dmuchane produkowane przez firmę Intex z Warszawy.

  Każdy oferowany przez nas kajak dmuchany jest produkowany z najlepszych jakościowo surowców, które gwarantują niespotykaną lekkość oraz wytrzymałość. Wszystkich amatorów sportów wodnych zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu internetowego Pool&Garden Party z Poznania. Oprócz kajaków sprzedajemy też dmuchane pontony Intex, w tym mały pontonik dla dzieci.

 • Akcesoria

  Akcesoria do pontonów i kajaków

  Kajaki dmuchane i pontony Intex wymagają odpowiednich akcesoriów, które usprawnią sterowanie nimi i poprawią komfort pływania. Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje również takie akcesoria do kajaków dmuchanych  oraz pontonów. W ofercie znajdziesz zarówno odpowiednie wiosła, jak i silnik elektryczny do pontonu. Proponujemy także pompki ręczne i na prąd stały, siedziska, płetwy sterowe do kajaków i inne przydatne produkty.

  Jeśli masz pytania dotyczące asortymentu, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Nasi pracownicy udzielą wszystkich niezbędnych informacji odnośnie oferowanych przez nas akcesoriów basenowych. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.