Najczęściej kupowane

Producenci

Informacja

Dostawcy

Brak dostawców

Pool&Garden Party: sklep z akcesoriami basenowymi

        Atrakcje wodne cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, ponieważ czy może być coś lepszego od wodnych szaleństw na świeżym powietrzu w upalny letni dzień? Tym bardziej, że możemy cieszyć się nimi we własnym ogrodzie.

        Dzięki ofercie sklepu online z akcesoriami basenowymi oraz zabawkami do pływania Pool&Garden Paty taki rodzaj wypoczynku nie jest wyłącznie odległym marzeniem!

        Nasza oferta obejmuje baseny stelażowe prostokątne, baseny dmuchane i rozporowe. W naszym asortymencie posiadamy również dmuchane jacuzzi ogrodowe, pontony, dmuchane łóżeczka turystyczne, a także okularki do pływania, płetwy i rurki oraz inne akcesoria produkowane przez firmę Intex. Oferujemy również wysokiej klasy maty grzewcze oraz panele solarne do basenu. Oprócz tego prowadzimy sprzedaż akcesoriów do czyszczenia basenów ogrodowych, w tym chemię basenową, filtry piaskowe oraz odkurzacze do basenu.

       Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego z akcesoriami basenowymi. Więcej artykułów znajdą Państwo w poszczególnych zakładkach.

Nie zwlekaj i podaruj sobie chwile beztroskiej zabawy w ogrodowym basenie!

Pool & Garden Party s.c.

ul. Wichrowa 4/6, 60-449 Poznań

NIP: 785-17-99-372; REGON: 360427410

Pekao S.A. Konto PLN: 91 1240 6540 1111 0010 6671 6641