Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Informacja

Dostawcy

Brak dostawców

Pool&Garden Party: sklep z akcesoriami basenowymi

Atrakcje wodne cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, ponieważ czy może być coś lepszego od wodnych szaleństw na świeżym powietrzu w upalny letni dzień? Tym bardziej, że możemy cieszyć się nimi we własnym ogrodzie. Dzięki ofercie sklepu online z akcesoriami basenowymi oraz zabawkami do pływania Pool&Garden Party taki rodzaj wypoczynku nie jest wyłącznie odległym marzeniem! U nas kupisz zarówno pojemny basen z siedzeniami, jak i wiele innych dmuchanych atrakcji.

Baseny ogrodowe z Poznania i inne produkty

Nasza oferta obejmuje baseny stelażowe prostokątne, okrągłe i kwadratowe, baseny dmuchane i rozporowe. W asortymencie mamy również dmuchane jacuzzi ogrodowe, pontony, dmuchane łóżeczka turystyczne, a także okulary pływackie dla dzieci i dorosłych, płetwy i rurki oraz inne akcesoria produkowane przez firmę Intex. Ogrzewanie wody umożliwi również wysokiej klasy mata grzewcza do basenu lub mata solarna. U nas znajdziesz też oświetlenie basenu i wytrzymałe pokrywy. Oprócz tego prowadzimy sprzedaż akcesoriów, które ułatwią czyszczenie basenu ogrodowego. W asortymencie czekają też takie produkty jak chemia basenowa, filtr piaskowy czy odkurzacz basenowy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego z akcesoriami basenowymi. Więcej artykułów znajdziesz w poszczególnych zakładkach.

Nie zwlekaj i podaruj sobie chwile beztroskiej zabawy w ogrodowym basenie!

Pool & Garden Party s.c.

ul. Wichrowa 4/6, 60-449 Poznań

NIP: 785-17-99-372; REGON: 360427410

Pekao S.A. Konto PLN: 91 1240 6540 1111 0010 6671 6641