Kólko do pływania Żółta Gwiazdka 74 cm 59243 Intex Pool Garden Party Zobacz większe
Sprzedawany produkt może nieznacznie różnić się zarówno kolorem, wymiarem jaki i poszczególnymi elementami od przedstawionego na zdjęciach i w opisie.

Kólko do pływania Żółta Gwiazdka 74 cm Intex 59243-Ż

59243-Ż

Aktywny wypoczynek w wodzie stanowią jedną z najbardziej lubianych i cenionych form spędzania czasu wolnego, zarówno na świeżym powietrzu, jak i na krytych pływalniach. Dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają pluskać się w wodzie niezbędnym akcesorium często okazuje się kółko do pływania...

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Dostawa niedostępna
Sprawdź koszt i czas wysyłki

Wysyłka

Brak dostępnych dostawców.

14,00 zł

dostępne płatności

Producent INTEX
Długość 74 cm
Szerokość 74 cm
Waga 0.13 kg

Więcej informacji

Aktywny wypoczynek w wodzie stanowią jedną z najbardziej lubianych i cenionych form spędzania czasu wolnego, zarówno na świeżym powietrzu, jak i na krytych pływalniach. Dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają pluskać się w wodzie niezbędnym akcesorium często okazuje się kółko do pływania.
Korzystanie z niego to często początek przygody z pływaniem. Dmuchane kółko do pływania "Gwiazdka" marki INTEX dostępne w naszym sklepie internetowym Pool&Garden Party pomoże każdemu maluchowi uczącemu się pływać na swobodne przebywanie w wodzie. Koło kształtem przypomina morskie stworzenie - rozgwiazdę, czym z całą pewnością zachęci do wspólnej zabawy wszystkie maluchy. Wygląd koła wyróżnia je spośród innych dostępnych na rynku tradycyjnych kółek do pływania. Kółko do pływania "Rozgwiazda" wykonane zostało z najwyższej jakości przezroczystego i kolorowego tworzywa PCV. Zalecany wiek: od 3 do 6 lat. UWAGA! - dzieci mogą korzystać z kółka do pływania wyłącznie pod opieką osoby dorosłej i w miejscu, w którym wyczuwają dno w wodzie stopami.

59243-Ż żólte

Produkt na czasie! Może przy okazji..?

Opinie

Napisz opinię

miniatura -