Chlor szok granulki- Chlorox T56 - 5 kg- NCHST56-5 NTCE Pool Garden Party Zobacz większe
Sprzedawany produkt może nieznacznie różnić się zarówno kolorem, wymiarem jaki i poszczególnymi elementami od przedstawionego na zdjęciach i w opisie.

Chlor szok granulki- Chlorox T56 - 5 kg NTCE NCHST56-5

NCHST56-5

5903899665273

Nowy

Preparat w postaci granulatu do szybkiej dezynfekcji,przeznaczony do zwalczania glonów, bakterii i grzybów w basenach kąpielowych...

Więcej szczegółów

Dostawa już od 11,00 zł
Sprawdź koszt i czas wysyłki

Wysyłka

Nazwa Czas dostawy Cena
Inpost Paczkomaty 24 Czas wysyłki 1 dzień roboczy. 11,00 zł
Inpost Paczkomaty 24 - za pobraniem Czas wysyłki 1 dzień roboczy. 15,00 zł
Kurier Czas wysyłki 1 dzień roboczy. 16,00 zł
Kurier- pobranie (COD) Czas wysyłki 1 dzień roboczy. 19,00 zł

* Dla zakupów powyżej 0,00 zł lub 400kg darmowa dostawa!

118,00 zł

dostępne płatności

Producent NTCE
Waga 5 kg
Rodzaj i wielkość opakowania pudełko plastikowe - 5 kg

Więcej informacji

Dbałość o odpowiednią czystość wody w basenie ogrodowym to jeden z najważniejszych priorytetów każdego właściciela takiego kąpieliska.
Chcąc, aby chemia basenowa, którą stosuje się jako środek biobójczy spełniała właściwie swoje zadanie, należy zadbać o to, aby była najwyższej jakości.

Produkt Chlorox  T56 - dostępny w naszym sklepie on-line Pool&Garden Party zabezpieczy wodę basenową przed rozwojem bakterii, grzybów, czy innych mikroorganizmów.

Oferowane w naszym sklepie internetowym środki chemii basenowej spełniają zasadnicze normy jakościowe oraz normy bezpieczeństwa,które potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.

Pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym nr 7229/17, kat. 1 gr 2

Każdy producent zaleca, aby stosować chlorowanie szokowe zanim zacznie się korzystać z basenu ogrodowego podczas sezonu letniego.
Chlorowanie szokowe, które dokonuje się za pomocą preparatu chlor szok, zaleca się stosować po rozłożeniu basenu i napełnieniu go świeżą wodą, lub przy wymianie wody basenowej.

Preparat stosowany zgodnie z załączona instrukcją jest bezpieczny dla człowieka.

Sposób użycia:

Granulat do dezynfekcji wody basenowej. Działa bakteriobójczo w stężeniu 5g/m3 wody. Skuteczność osiągana jest po 24 h. W przypadku basenów przydomowych dezynfekcję należy przeprowadzić wieczorem. Korzystać z basenu można następnego dnia.

Produkt zaleca się stosować również przed zastosowaniem środków regulujących pH w wodzie basenowej.Używać można go również przed podaniem floków i innego rodzaju chemii basenowej. 

Dla uzyskania lepszego efektu pompa basenowa powinna być włączona.

Pojemność: 5 kg.

Produkt na czasie! Może przy okazji..?

Opinie

Napisz opinię

miniatura -