Algofix SUPER na algi 1 L NALGOFS-1 NTCE Pool Garden Party Zobacz większe
Sprzedawany produkt może nieznacznie różnić się zarówno kolorem, wymiarem jaki i poszczególnymi elementami od przedstawionego na zdjęciach i w opisie.

Algofix SUPER na algi - 36% aminy- 1 L NTCE NALGOFS-1

NALGOFS-1

5903899665372

Nowy

Niepieniący się ciekły preparat o działaniu bakteriobójczym, drożdżakobójczym i glonobójczym przeznaczony do dezynfekcji wody w basenach kąpielowych...

Więcej szczegółów

Dostawa już od 11,00 zł
Sprawdź koszt i czas wysyłki

Wysyłka

Nazwa Czas dostawy Cena
Inpost Paczkomaty 24 Czas wysyłki 1 dzień roboczy. 11,00 zł
Inpost Paczkomaty 24 - za pobraniem Czas wysyłki 1 dzień roboczy. 14,00 zł
Kurier Czas wysyłki 1 dzień roboczy. 14,00 zł
Kurier- pobranie (COD) Czas wysyłki 1 dzień roboczy. 18,00 zł

* Dla zakupów powyżej 0,00 zł lub 400kg darmowa dostawa!

20,00 zł

Producent NTCE
Pojemność [litry] 1 L
Waga 1 kg
Rodzaj i wielkość opakowania pudełko plastikowe - 1L

Więcej informacji

Chyba każdy właściciel i użytkownik basenu ogrodowego pragnie, aby kąpiel w wodzie była przyjemną rozrywką odbywającą się w odpowiednich warunkach.
Marka NTCE stworzyła szereg specjalistycznych preparatów służących do oczyszczania wody basenowej i zapewnia jej odpowiedniej czystości.

Chcąc, aby chemia basenowa spełniała właściwie swoje zadanie, należy zadbać o to, aby była najwyższej jakości.

Produkt marki NTCE - dostępny w naszym sklepie on-line Pool&Garden Party zapewni odpowiednią czystość wody basenowej, dbając o to, aby nie rozwijały się w niej różnego rodzaju glony.

Niepieniący się ciekły preparat o działaniu bakteriobójczym, drożdżakobójczym i glonobójczym przeznaczony do dezynfekcji wody w basenach kąpielowych,  fontannach oraz oczkach wodnych (niezarybionych). Skuteczny przeciwko bakteriom: Pseudomonas aeruginosa (pałeczka ropy błękitnej), Escherichia coli (pałeczka okrężnicy), Staphylococcus aureus (gronkowiec złocisty), enterococcus hirae (paciorkowiec kałowy), Legionella pneumophila.

Preparat stosowany zgodnie z załączona instrukcją jest bezpieczny dla człowieka.

Produkt zawiera 36% amin.

Sposób użycia:

Produkt przeznaczony jest do dezynfekcji oraz usuwania i zapobiegania rozwojowi glonów w basenach kąpielowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Produkt ALGOFIX SUPER dozować bezpośrednio do basenu wieczorem, po zakończeniu kąpieli albo za pomocą automatycznych układów dozujących.Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze i drożdżakobójcze.

Dozowanie:
Zalecane dawki: Dozowanie cykliczne od 50-100 ml / 10m³ raz w tygodniu. Gdy woda basenowa wykazuje tendencję do mętnienia, dawki preparatu zwiększyć o 50%. W przypadku dużej liczby kąpiących się, obfitych opadów lub wysokich temperatur należy zwiększyć dawkę dwukrotnie.

Dla uzyskania lepszego efektu pompa basenowa powinna być włączona.

Pojemność: 1 l.

Produkt posiada atest/świadectwo NIZPPZH: BK/W/0298/01/2019 
Pozwolenie nr: 5806/14

Produkt na czasie! Może przy okazji..?

Opinie

Napisz opinię

miniatura -